Maršrutas balandžio 28-30 dienoms

PENKTADIENIS, 04 28

VDU kultūros dienos: „Music Lab“, 18:00
Muitinės g. 7

Gyvus pasirodymus VDU kultūros dienų proga surengs „Music production“ kurso studentai.

Augustės Nomeikaitės filmo „Repetita“ premjera, 18:00
Kauno kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

Nugyventi dešimt gyvenimų tikriausiai norėtų daug kas. Bet kas, jei dešimt gyvenimų turėtume kiekvienas – juo labiau, jei kiekviename iš jų sutiktume savo artimuosius? Filme nagrinėjamas asmens ir asmenybės santykis bei žmogiškųjų santykių reliatyvumas. Istorija pasakojama iš Jos ir Jo perspektyvos: dviejų žmonių, kurie, nepaisant be perstojo lekiančio laiko ir besimainančių dešimtmečių, vienas kitą sutinka tol, kol suvokia, jog kitaip būti paprasčiausiai negali. O jei..?

repetita

Performatyvus pokalbis „Via form“, 19:00
Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

Kauno menininkų namai pradeda naują renginių, skirtų performanso menui, ciklą. Pirmasis ciklo renginys susideda iš dviejų dalių – kūrybinių dirbtuvių ir atviro kūrybinių dirbtuvių rezultatų – kolektyvinės jaunųjų menininkų kompozicijos pristatymo ir pokalbio.

K. Aleškavičiūtės nuotr.

K. Aleškavičiūtės nuotr.

„Kaunas Jazz“: Kauno bigbendas ir  Sabina Mustaeva; Nicholas Payton ir „Afro Caribbean Mixtape“, 19:00
VDU Didžioji salė, S.Daukanto g. 28

Senelio, džiazo saksofonininko į muziką pastūmėta šešiolikmetė Sabina Mustaeva iš Uzbekistano koncertuoja nuo aštuonerių, o Lietuvoje ji debiutuos su Kauno bigbendu.

Nicholo Paytono pasiekimų sąrašas – įspūdingas. Jis dalyvavo daugiau nei 100 albumų įrašuose, grojo su Ray Charlesu, Herbie Hancocku, Nancy Wilson, Roy Hargrove’u, Wyntonu Marsaliu, Stanley Jordanu ir kitais žymiausiais pasaulio džiazo muzikantais.

„Saulės kliošo“ koncertas, 21:00
„PuntoJazz“ palėpė, Kęstučio g. 6

Subūrę gausų gerbėjų ratą ir pelnę klausytojų simpatijas „kliošininkai“ nenukrypsta nuo pirminio ir pagrindinio grupės tikslo – smagiai praleisti laiką kartu su klausytojais bei, drauge su gyvai grojančiais Lietuvos kolektyvais, propaguoti gyvai atliekamą, nuotaikingą, lavinančią muziką.

Festivalis „Anime Nights“, visą savaitgalį
KTU Elektronikos rūmai, Studentų g. 50

Tradicinis renginys, pritraukiantis šimtus japoniškų animacinių filmų mėgėjų, šiemet dvi naktis iš eilės kvies mėgautis filmais, o dieną pristatys papildomus užsiėmimus – cosplay pasirodymus, paskaitas ir kt.

ye

Spektaklis „Pasimetimas“, 19:00
„Šelteris“, Kauno Kultūros centras „Tautos namai“, Vytauto pr. 79

Improvizacijomis paremta drama apima visuotinį jaunosios kartos pasimetimą ir neapsisprendimą įvairiose temose: „Ar patinka šiuolaikinis menas? Ar visi žmonės turi lygias teises? Ar kūryba yra apie save ar kitus? Ar depresija yra liga ar būsena“.

Vakarėlis „Ir sienos turi ausis“, 22:00
Baras „Dildė ir akvarelė“, Vilniaus g. 16

Indie dance muziką transliuoti žada Shkema ir Wolg.

ŠEŠTADIENIS, 04 29

„Kaunas Jazz“: Džiazo gatvė, visą dieną
Įvairios vietos

Muzikos, šokių ir kitų įvykių ieškokite Laisvės alėjoje ir Vilniaus gatvėje.

dziazog

Asociacijos „Kauno tvirtovė“ sezono atidarymas, 12:00
Kauno VI fortas, Baršausko g.

Asociacija „Kauno tvirtovė“ laikosi tradicijos aptvarkius apleistą Kauno tvirtovės objektą iškelti vėliavą ir suorganizuoti šventę – šįkart tai bus VI forte. Čia veiks net kelios parodos Kauno tvirtovės ir karybos tematika. Folklorinis ansamblis „Alda“ surengs vaidinimą, renginį vainikuos „Ugnies teatro“ šou.

Jaunųjų talentų koncertas, 14:00
Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55

M. Rostropovičiaus fondo stipendininkai: Amelija Lapinskaitė, Rokas Makštutis, Rapolas Bartulis, Simonas Miknius atliks M. K. Čiurlionio, J. Gruodžio, K. M. Weberio, G. Tartini, L. van Beethoveno, F. Chopino, K. Debussy kūrinus klarnetui ir fortepijonui.

mkc

„Baltojo Kiro“ ir „Baltų varnų“ koncertas, 20:00
„Largo“, Vaistinės skg.

„Baltasis Kiras“ visuomet atsklendžia su tokiais teigiamos energijos gūsiais, gerais tekstais, visiškai užkabinančia muzika, šypsena ir ūsais. „Baltos varnos“ tarp muzikos debesų šiuo metu jie nardo keturiese, grupė skaičiuoja penktuosius gyvavimo metus. Koncerte girdėsite ir pastarųjų metų darbą – kompaktinę plokštelę „Dar nedaviau tau vardo“.

Tarptautinė šokio diena „Romuvoje“, 21:00
Kauno kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

Tarptautinės šokio dienos proga kino žiūrovams bus pristatyta speciali trumpametražių šokio filmų programa.
Šokio filmai – visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis kino žanras, suteikiantis galimybę per įtaigias kinematografines priemones pažinti šokio meną iš arčiau. Filmų peržiūrą „apšildys“ Kauno šokio teatro „Aura“ tarptautinė trupė su išskirtinai šiam renginiui paruoštu performansu.

kkzona

„Kaunas Jazz“: „Yemen Blues“, 23:00
Restoranas-klubas „Combo“, Raudondvario pl. 107

Grupė „Yemen Blues” pelnytai vadinama geriausiai išlaikyta Artimųjų Rytų džiazo paslaptimi. Dainininko Ravido Kahalani grupė iš Izraelio kol kas nesipuikuoja didžiausių pasaulio džiazo leidinių antraštėse. Tačiau per pastaruosius keletą metų surengė daugiau nei 300 koncertų, kuriuose salėse visada buvo pilnos.

SEKMADIENIS, 04 30

Ekskursijų ciklas „Ekskursas: pramonė“, 12:00

Pavasarį sugrįžta „Ekskursas“ su nauju ciklu – laukia 3 turiningi sekmadieniai atveriant duris į dar nematytą industrinį Kauną. Ekskursijos atviros visiems, daugiau informacijos – www.ekskursas.lt.

eks

„Kaunas Jazz“: Dianne Reeves, 19:00
„Žalgirio arena“, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Baigiamąjį festivalio koncertą surengs viena žymiausių džiazo vokalisčių pasaulyje – po devynerių metų pertraukos į Lietuvą sugrįžtanti JAV žvaigždė Dianne Reeves. Koncerte, kuris bus skirtas Tarptautinei UNESCO džiazo dienai, penkių „Grammy“ laimėtoja atliks kūrinius iš puikiai įvertinto naujausio savo albumo „Beautiful Life“ bei geriausias dainas iš per keturis karjeros dešimtmečius sukaupto repertuaro.

Vakarėlis „Grūzas Ne Muzika“, 23:00
Baras „Lizdas“, Nepriklausomybės a. 12

Manfredas ir „12 inčų po žeme“, sostinėje pagarsėję kaip ciklo „Smala“ rengėjai, Kaune prisistato šiek tiek kitaip – ironiškiau.

Maršrutas spalio 14 – 17 dienoms
PIRMADIENIS, 10 14 KAFe2019: „Feedback“, 9:00 – 17:00 LAS Kauno skyrius, Vilniaus g. 22 Ši Kauno architektūros festivalio paroda...
Maršrutas spalio 11 – 13 dienoms
PENKTADIENIS, 10 11 Konferencija Vaižgantui, 9:00 – 16:00 Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13 Minint 150-ąsias Juozo Tumo-Vaižganto...
Maršrutas spalio 7 – 10 dienoms
PIRMADIENIS, 10 07 80-ojo Kauno kultūros centro sezono atidarymas Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1 Jau 80 metų veikiantis...
Maršrutas spalio 4 – 6 dienoms
PENKTADIENIS, 10 04 „Fluxus Labas“: 25 milijonai dygsnių Žaliakalniui ir pasauliui, 10:30 „EBRU“ studija, Minties rato gatvė 10 Žaliakalnyje...
Maršrutas spalio 14 – 17 dienoms
PIRMADIENIS, 10 14 KAFe2019: „Feedback“, 9:00 – 17:00 LAS Kauno skyrius, Vilniaus g. 22 Ši Kauno architektūros festivalio paroda...
Maršrutas spalio 11 – 13 dienoms
PENKTADIENIS, 10 11 Konferencija Vaižgantui, 9:00 – 16:00 Maironio lietuvių literatūros muziejus, Rotušės a. 13 Minint 150-ąsias Juozo Tumo-Vaižganto...
Maršrutas spalio 7 – 10 dienoms
PIRMADIENIS, 10 07 80-ojo Kauno kultūros centro sezono atidarymas Kauno kultūros centras, Kęstučio g. 1 Jau 80 metų veikiantis...
Maršrutas spalio 4 – 6 dienoms
PENKTADIENIS, 10 04 „Fluxus Labas“: 25 milijonai dygsnių Žaliakalniui ir pasauliui, 10:30 „EBRU“ studija, Minties rato gatvė 10 Žaliakalnyje...
#kaunaspilnas
Žymėkite savo nuotraukas #kaunaspilnas ir dalinkitės Kaunu. Kiekvieną mėnesį viena iš pažymėtų nuotraukų yra išleidžiama nemokamo atviruko formatu.
Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.
Patys skaitomiausi
Globoja
Leidžia